خنده از ته دل

اون سالها که کوچولو بودیم یعنی من حدودای 10 سالم بود و خواهرک 4 سالش ، این موقع از سال برف میومد اونم چه برفی تا زانو توش گیر می کردیم ، خونه مون توی یه خیابونی بود که سرازیری تندی داشت یکی از تفریحاتمون این بود که با بابا میرفتیم تو کوچه یه سینی فلزی گنده از وسایل مامان رو برمی داشتیم من مینشستم توش و خواهرک هم جلوی من مینشست و من سفت بغلش می کردم و بابا از بالای اون سربالایی کوچه یه هل کوچولو میداد و بعد که سینی راه میفتاد خودش بدو بدو دنبالمون میکرد ، یادش بخیر هر سه تامون از ته دل میخندیدیم ، میخندیدیما از ته ته ته دلمون ، چه روزایی بود .

حالا دو ساله دخترکم حسرت یه برف بازی رو دلشه و یه برف درست و حسابی نمیاد ، دوساله بابا بهش قول داده که هر وقت برف اومد دو تائی میرن بیرون و یه سینی میذاره رو برف و هلش میده ولی انگار نه انگار

دیروز که دخترک با پدرش رفتند بیرون تا برای دو تا فنچها دون بخرن دیدم با یه اسپری برگشتند فکر کردم خوشبو کننده ای چیزی خریدن ، دیدم دخترک چشاش برق میزنه تا اومد طرفم  خونه پر شد از برف شادی و خنده شادی دخترک ، یه ساعتی همه با هم تو خونه فسقلیمون برف بازی کردیم و جیغ زدیم و خندیدیم ، دخترک میخندیدا از ته ته ته دلش میخندید و من خوشحال بودم که دخترک از ته دل میخنده حالا برفش برف واقعی نباشه خنده که خنده واقعی بود نه؟!

/ 12 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
چــــلـــمــن خــان

سلام.با خوندن یه پست از وبلاگتون از طرز نوشتنتون خوشم اومد.بد نیست یه سری هم به من بزنید و اگر دوست داشتین تبادل لینک کنیم تا از این به بعد در جریان پستهاتون باشم.

خانم خونه

ایشالله همیشه از ته ته دل بخندید. امسال که واقعا خیلی بد شد. تا حالا که یه برف درست و حسابی نیومده از این به بعد هم فکر نکنم بیاد. پسرک منم همش دوست داره برف بازی کنه میگه چرا برف نمیاد. راستی عزیز دلم به خدا دوست دارم بنویسم. نمی دونم چرا نمی تونم. انگار یکی زبونم و قفل کرده . نمی دونم چرا ؟ حالا شاید امروز نوشتم.

مریم

چه لحظه نابی .... به نظر من اینجور لحظات تو زندگی عین یه در به بهشت می مونن بعدش آدم سبک می شه نه؟

Shady

چرا یه آخر هفته رو همگی با هم نمیرین توچال آی تک جان؟ هتل خیلی خوبی هم داره [چشمک]

مامان دیبا و پرند

سلام دوستم ضمن تحسین ابتکارتون [دست]می تونید یه سر هم به آبعلی بزنید چون خیلی دور نیست. [قلب]

صحرا

مهم خندیدنه . بهانه خندیدن زیاد مهم نیست

روزانه های ما

ایده جالبی بود!

شنونده

همیشه شاد باشین!