خاطرات من -9

سلام دوستای همراهم 

میدونم خیلی دیر میکنم ولی واقعیتش اینه که خیلی وقت کم میارم مواقعی هم که وقتم آزاد میشه اینقدر خسته ام که دیگه نای نوشتن رو ندارم .از مواقعی هم که دانشگاه رفتن خودمم اضافه شده بالاخره درگیریهام هم بیشتره . راستش با اینکه خصوصی نوشتن خیلی خیلی راحت ترم کرده ولی خب انگار یه جورایی احساس میکنم سخت تر هم مینویسم چون دیگه میدونم کسایی هستند که حتما میخوننم.

خلاصه بگذریم :

تااونجائی بهتون گفتم که 27 اسفند شد و خانواده آقای همسر مارو خونه شون دعوت کردند

یادمه ایندفعه که رفته بودم خونه شون خیلی خجالت زده تر بودم اصولا آدم پررویی نبودم و نیستم ولی اون دوران بیشترین حسی که یادمه خجالت بود سعی می کردم از تیررس نگاه آقای همسر دور باشم و بیشتر با عسل همکلام شم ولی میدیدم که بابا با پدرش و مامان هم با مادرش و خواهرم با خواهرش مشغول حرف زدنن و این بیچاره پیش آقایون میشینه و صحبتی هم نداره که البته اصولا هنوزم که هنوزه توی جمعهای اینجوری سکوت میکنه که خیلی وقتها هم اینو به پای نقطه ضعفش توی ارتباط برقرار کردن میذارن.

خلاصه یه شام مختصری هم داشتیم ,کلا یکی از تفاوتهای خانواده هامون توی همینه ما آذریها همیشه برای هر مهمونیی ولو غیر رسمی خیلی سنگ تموم میذاریم ولی اصولا تهرانی ها همه چیز رو سبک میگیرن و البته ناگفته نماند که مادر همسر بنده دیگه خیلی همه چیز رو سبک تر هم میگیره. یکی از مواردی که یه موقعهایی همیشه ته دلم غصه میخورم البته اشتباه نشه ها من اصلا اصلا خودم آدم تشریفاتی نبودم و نیستم و تازه بلدم نیستم ولی خب آدم انتظار داره وقتی برای اولین بار خونه کسی که شاید در آینده مادرشوهرش بشه میره کمی تحویلش بگیرن حداقل بارهای اول !ولی خب من تا جائیکه یادمه یه همچین تحویلی گرفته نشدیم هیچوقت و البته اشتباه نشه بازم مادر آقای همسر بسیار خانم باسلیقه بودن اون موقعها و کیف میکردی خونه زندگیشو میدیدی بهانه اش هم این بود همیشه که من از آشپزی بدم میاد و ....

بگذریم بعد ها حتما از این چیزها بیشتر میگم براتون الان داستان چیز دیگه ایه 

خلاصه آخر شب که خداحافظی کردیم تا برگردیم مامان اینا جلوتر از من از پله های آپارتمان رفته بودن پایین که مادر آقای همسر به بهانه بوسیدن من خم شد و کنار گوشم گفت چرا اینقدر پسر من رو اذیت میکنی و چشم انتظار میذاریش بهش زنگ بزن و من سرخ و سفید شدم و تندی گفتم چشم و از پله ها دو تا یکی پریدم پایین که دیدم دوباره صدام کرد تا برگشتم دیدم آقای همسر بغل دستش وایساده با یه چیزی توی دستش .

یه سررسید طلایی رنگ سال 74 که توی صفحه اولش نوشته بود آی تک جان سال نو مبارک و تاریخ همون روز رو زیرش نوشته بود .گرفتمش و سرسری تشکر کردم و تند تند از پله ها اومدم پایین که اون دوتا هم اومدن پایین و موقع خداحافظی آقای همسر اومد جلو و باهام دست داد و بصورت محسوسی دستم رو فشار داد و گفتم منتظرتم.

نمیدونین چه حالی بهم دست داد تا توی خونه احساس می کردم دستم داره ذق ذق میکنه !

واین شد که برای ما 27 اسفند ماه شد روز سالگرد آشناییمون و معمولا هنوز که هنوزه این روز رو بیشتر از بقیه مناسبتهام دوست دارم.

ولی جالبه که موقع برگشتن تمام فکرم به این بود که کی موقعیت گیر بیارم و بهش زنگ بزنم!انگار دیگه تصمیم گرفته بودم حتما ارتباط برقرار کنم ولی درعین حال مردد هم بودم .خیلی روزهای سختی بود که البته نمیدونستم همه چیز به این راحتی که فکر میکنم پیش نخواهد رفت !

دعوام نکنین ایندفعه سعی می کنم زودتر برگردم همه رو براتون تند تند بنویسمش

 


فعلا خداحافظ

/ 4 نظر / 5 بازدید
آرزو مامان آرش

سلام دوستم خسته نباشی. بالاخره پس آمدی!!! خیلی هم گرم و زیبا ادامه خاطراتت را نوشتی. منتظر ادامه اش هستم. زود بیا

یه مامان (مریم)

دعوات میکنم پس چیییییییییییییییییی بعد از این همه وقت اومدی اونم انقد خلاصه

آرام

سلام سلام دوست جونی. مرسی بابت رمز انصافا گاهی مرور اون روزا و یادآوری لحظه لحظه هاش چقدر واسه خود آدم شیرین و آرامش بخشه. منو بردی به چهارده پونزده سال قبل خانومی.

مامان دیبا و پرند

سلام دوستم آهان پس اینطور. توی منتظر گذاشتن سابقه دار هستی[چشمک][چشمک] دیر نکنی منتظریم.[قلب]