یه تیکه از خوشبختی

یادمه روزی که تصمیم گرفتم از کارم استعفا بدم خیلی ها (میشه گفت همه) نگاه عاقل اندر سفیهی بهم کردند و گفتند آخه میتونی؟ تو عادت داری به کار حوصله ات سر میره ها تو نمیتونی بیکار بمونیا .

هرچی توضیح میدادم که بابا اتفاقا برعکسه این کار لعنتی دست و پام رو بسته خیلی کارا دلم میخواد انجام بدم که مفیدتره یا حداقل روح من رو ارضا میکنه ولی وقت نمی کنم بهشون برسم کارهایی که همین اندازه شاید وقتم رو اشغال کنه ولی شادابم می کنه و احساس مفید بودن بهم میده هیشکی حرفم رو نفهمید.

یادمه فقط ماه اول بعد از استعفا استراحت کردم و از اون روز تا الان که نزدیک دوسال و خورده ای شده وقت سرخاروندن ندارم ولی با کارایی که یه عمر آرزوشون رو داشتم در حال حاضر هم یه موقعهایی همون آدم خسته از کارم ولی یه آدم خسته که از این خستگی احساس شادابی میکنم. شاید یه چیزهایی رو از دست دادم ولی چیزهایی رو به دست آوردم که دوستشون دارم و این یعنی یه تیکه کوچیک از سهم خوشبختی من.

/ 9 نظر / 3 بازدید
سحر

سلام از داشتن جرات گرفتن چنین تصمیم های مهمی خوشم میاد میدونی خیلی ها نمیتونند! یا این کار را درست نمیدونند ولی منم در مواردی تونستم.

شانا

سلام وبلگ قشنگي داري به فروشگاه منم سر بزن

یاسمن

وای چه زود می گذره من هم همینطور بزرگ کردن و لذت بردن از کودکی بچه ات کلی کار که همیشه آدم یت دانشگاه بوده و یا سر کار همه اینها هست و هیچوقت هم فکر نکردم وقت گذاشتن برای بچه ارزشش کمتر از هر کار دیگه ای تو این دنیا است

فرناز

مرسی عزیزم از احوالپرسی هات.می بینی چه زود میگذره ؟من و تو باهام استعفا دادیم من هم مثل تو کاملا راضیم از تصمیمم.نیروانا رو ببوس[ماچ]

شیلا

به نئر من استعفا شكلش بيشتر ترسناكه تا خودش و يه چيز ديگه اينكه مردم كلا از ريسك و موقعيت جديد مي ترسن كه البته تو مملكت ما ترس هم داره ولي من هميشه ميگم تا كي؟ تا كجا؟ براي پيشرفت يا نه تغيير بايد ريسك كرد و ريسك كردن مسلما خطراتي رو هم داره.

شنونده

خوشبخت تر باشی!!