حالم بده خیلی بدتر از اونی که فکرش رو بکنی

حالم اصلا خوب نیست

نمیدونم چرا اینقدر قضیه موبایله کش میاد و این وسط به من توهین میشه نمیدونم شاید هم چون شوک سختی دیدم عکس العمل هرکسی برام سنگین تموم میشه

برای اولین بار توی زندگیم تا یه مدتی دوست ندارم هیچ کسی رو ببینم !!!! احساس میکنم این وسط هر دو طرف به خواسته شون رسیدن و این منم که دارم له میشم در واقع شخصیتم از بین رفته .

 حتی مامان چیزهایی که هیچ وقت نشنیده بودم رو بارم کرده تا یه مدت دلم نمیخواد مامانم رو هم ببینم .

دوباره امروز با یه دلخوری و داد و بیداد با آقای همسر سر این قضیه برخورد کردم و بعد از ظهر که رفت سرکار دخترک رو بغل کردم و خوابیدم خواب دیدم آقای همسر از دستم فرار کرده و من گمش کرده ام و عین مجنونها توی خیابونها پابرهنه دنبالش میگردم و گریه میکنم و هیچ کس نه از خانواده من نه از خانواده اون همراهیم نمیکنه وقتی از خواب پریدم پشت سرم دوباره مثل پریشب درد میکردو صورتم خیس اشک بود و نفسم درنمیامد

خدا باعث این آشفتگیهای من رو لعنت کنه

من الان دوهفته مونده به کنکورم و باید آرامش داشته باشم هنوز درسهام رو تموم نکرده ام این موضوع هم باعث شده مغزم هنگ کنه

امروز احساس میکردم از همه متنفرم همه دارند شخصیت من رو زیر سوال میبرند از خانمه که اونجوری باهام برخورد کرده تا مامانم که با توجه به چیزهایی که من شنیدم باز بخاطر منافع خودش داره باهاشون همکاری میکنه تا آقای همسر که با اونهمه حرفی که من و خودش شنیدیم بخاطر مامانم من رو زیر پا گذاشت و باهاشون وارد عمل شد تا دوستم که بجای اینکه بیاد و معرفتش رو ثابت کنه و من رو که بخاطر اون کلی حرف شنیدم و خودم رو دخالت دادم نجات بده.

نمیدونم فقط میدونم اگه باز هم کش بیاد یا من سکته میکنم یا روانه تیمارستان میشم

گور بابای هرچی رفاقت و دوستی  کردند

/ 20 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شیلا مامان نیما

نبینم ناراحت باشی ها[ماچ]فقط یک مدت رو بی خیال باش چون این مشکل تو نبوده پس تو چرا باید اعصابت رو خرد می کنی عزیزم. خدا خودش جای حق نشسته. در ضمن نبینم از مامان و آقای همسر ناراحت باشی ها. تو اینجور مواقع دعوا یا موقعیت های مشابه اعصاب ها همه خرد میشن. من یه بار که حسین مریض بود مامانش بهم گفت: تو به بچه خودت برس من به پسرم و یا یک لحنی که انگار من کوتاهی کرده بودم خیلی ناراحت شدم اما بعد فهمیدم که در مواقع تنش اعصابی همه همین جور میشن. حتی خودمون.در نتیجه فراموشش کردم و بعد اون بیچاره هم بعدش کلی ازم معذرت خواست. خودت که دیدی چه خانم خوبی یه. دفعه بعد دوست دارم یه پست شاد و توپ بذاری. خب؟

مجید

بعله دیگه اینطوری هاست. وقتی که ما به جای قدر دونستن احکام و امثال ( مثل و حکم خودمون ) دنبال دانیل استیل و پائولو موئیلو هستیم به از این نمیشه. داستان خر و گاو رو که حتما شنیدی؟ گاوه از شخم زدن زمین خسته بوده خره میگه خودتو به مریضی بزن. دهقان زبون حیوانات رو میفهمیده فردا میده خر رو ببرن سر زمین. ... حالا حکایت ما است. میخواهیم به ملت کمک کنیم خیش رو به خودمون میبندن. بعد هم این موضوع آبرو و این حرفها چیه؟ اینا کیلو چنده؟ آبرو یعنی اینکه در عین حال که احترام مردم رو حفظ می کنی. کسی به خودش جرات نده باهات اینطوری رفتار کنه. نه اون دوستت آدم حسابی بوده و نه همسایه مامانت اینا. آقای همسر رو که هیچ ( به این میگن. طرفداری جنسیتی از مردا[نیشخند] ) اما بهتره سر این موضوع بدون تشنج سنگاتو با مامانت اینا وا بکنی و همسایشون و با اون رفیق نا رفیقت.

یه دوست

واقعا برای این همه مسائل بدی که بیخودی برات پیش اومده ناراحت شدم.می دونم چی می گی.اما بهتره خونسردیت و حفظ کنی و همون جور که می گی تو این وسط تقصیری نداری از ته دلت هم همین اعتقاد و داشته باشی.من حس می کنم خودت هم از این مساله ناراحتی و فکر می کنی اومدی یه مهمونی بگیری و همه خوش باشین اما همه چی بذ تموم شده.عزیز دلم صبور باش و همه کارها رو به خدا بسپار.تو عصبانیت هم انقدر الکی از دست مامان و دور و بریات ناراحت نباش.[ماچ]

شنونده

غصه میخورم از این که ناراحتی...[ناراحت]

پرپری

آی تک عزیزم امروز بعد از مدتها اومدم و خوندم . دوست خوب و عزیز و مهربونم متاسفم که اینقدر اذیت شدی . من خودم اینقدر این چند وقته گرفتارم که فکر می کردم مشکلات فقط به سوی من هجوم آوردند . اما دقیقا می فهمم که چقدر غصه خوردی . چون من هم دقیقا چند سال پیش توی همچین کشمکشی گیر افتادم . اما به قول خودت این نیز بگذرد.

ناني

وااي چقدر يه آدم ميتونه پست باشه و چقدر يه ماجراي احمقانه اي كه به آدم هيچ ربطي نداره ميتونه باعث دگرگوني زندگي آدم بشه خواهركم خيلي خوبي خيلي ماهي كه با اين همه حرف شنيدن بازهم آبرو داري مي كني الهي باعث و بانيش چوبش رو بخوره كه اينقدر باعث عذاب روحي شما شده من بميرم و نبينم يدونه عروس غمگينه[بغل][بغل][بغل][ماچ][ماچ][ماچ]

سميه

آی تک جان ببخشید این رو میگم ! با این حال و هوایی که تو الان داری من فکر میکنم اون دوستی که ازش یاد میکنی خیلی هم به قوانین دوستی پایبند نیست!! یه دوست واقعی که مسبب این همه گرفتاری نمیشه!