اندراحوالات این روزها

1-این روزها خیلی سرم شلوغ بوده توی تعطیلات چند روزه مشغول تولد بازی بودیم ، بعد از تعطیلات یه سفر سه روزه سه نفره به شمال داشتیم که واقعا برای تمدد اعصاب و تجدید قوا فوق العاده بود و از ته دل من رو مدیون آقای همسر کرد . یه آپارتمان رو به دریا که شب ها تا صبح از صدای موج دریا مست می شدم و بعد از برگشتنمون هم درگیر کلاسها و تدارک تولد دخترک بودم .

2-ولی هیچ کدوم اینها باعث نشد که یادم بره تولد دوست خوبم شنونده عزیزه فقط ببخش که واقعا وقت و ذدسترسی به اینترنتم خیلی محدود بود عزیزم امیدوارم هرچه زودتر ببینمت تولد دخترک با دوستان بارها یادت کردیم

3-تولد هم خوب گدژذشت البته نسبت به سالهای قبل کمی خلوت تر بود اونم بخاطر نیومدن یه سری از دوستان بود فقط آخر مهمانی اتفاقی افتاد که خیلی حالم گرفته شد گوشی موبایل همسایه  مون گم شد و من واقعا ناراحت شدم چرا که اصلا و ابدا نمیتونم به کسی شک کنم ولی واقعیت امر این بود که بالاخره یکی گوشی رو برداشته بود .

4-جای خیلی از دوستانم خالی بود ولی به دلیل کمبود جا معذور بودم .

5-جمعه اولین امتحان جامعم رو دارم و شدیدا درگیرم کاملا هم ناامیدم و به احتمال قوی امتحان اصلی ام رو هم خراب خواهم کرد .

6-دلم یه عالمه وقت اضافه میخواد .

7-خسته نیستم،خوابم هم نمیاد ولی دلشوره دارم.

8-برام دعا کنین .

٩-وقت کنم به همه تون سر میزنم ولی اگه میبینین کم پیدا هستم بخاطر گرفتاری امتحاناته .

 

/ 24 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پروانه پریسا

تولد دوتاتون تو خرداده؟؟ ایول به خردادددددددددددددددییییییی هاااااااااااااااااا[قلب][قلب][قلب]

خانم خونه

حالا مطمئنید که اون گوشی رو کسی برداشته ؟ شاید جایی افتاده و خاموش شده . به هر حال خیلی ناراحت شدم. یه همچین اتفاقی توی مهمونی آدم بیفته شدیدا اعصاب آدم به هم می ریزه. امیدوارم این گوشی از یه سوراخ سمبه ای در بیاد و کسی برش نداشته باشه .

مامان نازنین

بازم تولدتون مبارک باشه . خوشحالم بهتون خوش گذشته . حیف که اونجوری حالتون گرفته شده . امیدوارم زود زود پیدا بشه [ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ]

ناني

مطمئنم موفق مي شيد مثل هميشه[چشمک]

بلفي

[ماچ]

شیرین

سلام دوست خوبم . خوبی ؟ خوشحالم که خوش گذشته . من دوباره رفتم سر کار !!!!! دیدی نمیتونم !!!!‌

نیکو

سلام خوبی دوست من . خوشحالم که رفتی مسافرت . خوش به حالت من که بعد از این اسباب کشی حسابی داغون شدم و هنوز هم وقت مسافرت ندارم چون از مرخصی هم خبری نیست . خلاصه تولد تولد تولدت مبارک [گل] ایشالا مبارک باشه و تا 110 سال دیگه همش تولد بگیرین .

مادر سپید

ماد و دختر دست به یکی کردید روز تولدتون رو نزدیک به هم انداختین [بغل] تولدتون مبارک خانوم خوشگلا [هورا][هورا][هورا]

سميه

کجایی دوستم؟؟[لبخند][سوال]