روزهایی هست !

 

روزهایی هست مثل امروز که احساس میکنی همه چیز در هم پیچیده و تو قدرت باز کردن گره هایش را نداری.

روزهایی هست که هرچی میدوئی به اون نتیجه مطلوبی که میخوای نمیرسی

روزهایی هست که فکر میکنی نتیجه دوندگیهات رو داری میگیری ولی یه چیز کوچیک همه چیز رو به هم میریزه

از اون جالبتر روزهایی هست که فکر میکنی با کلی برنامه ریزی دقیق داری به نتیجه دلخواهت میرسی یهو یه اتفاقی که هیچ هیچ به تو و زندگیت ربط نداره میاد جلوی چشمت و تمام برنامه ریزیات رو به هم میریزی و تو توی بهت میمونی که چرا اینطوری شد؟

روزهایی هست که سعی میکنی آدمهای مثبت نگر اطرافت رو ببینی و ازشون الگو بگیری ولی میبینی با تمام تلاشت در نهایت به این نتیجه میرسی که شانس که میگن الکی نیست والله !

روزهایی هست که توی اوج عشق داری زندگی میکنی ولی زندگی خیلی اون مدلی که تو میخوای پیش نمیره و خستگی این عشق فقط برات می مونه !

روزهایی هست که مجبوری چشمت رو ببندی به روی آرزوهات بگی الان نه ! الان وقتش نیست ! 

روزهایی هست که میدونی برای رسیدن به آرزوهات خیلی راه داری خیلی !

/ 5 نظر / 2 بازدید
نگین

سلام بلاگتون رو دیدم مطالب خوبی داشت ازش استفاده کردم اگه دوست داشتید از وب سایت ما هم دیدن کنید مطالبش راجع ساختمان هوشمند هستش مثل بیاری گیاهان و تغذیه حیوانات خانه هوشمند دسترسي و كنترل از راه دور خانه هوشمند سیستم های صوتی و تصویری خانه هوشمند کنترل روشنایی خانه هوشمند و .. اگه از مطالب وب سایت ما خوشتون اومد لطفا مارو لینک کنید ممنون که به من سر میزنید http://mehestan.org

امیرطاها

برای همه هست ولی برای من خیلی زیادوبیش از انداز هست تا جای که دیگه خسته شدم از این تلاش ناگزیر.فقط میشه گفت خدا قوت خسته نباشی همین[لبخند]

بهترین کسب درآمد اینترنتی

آیا به فکر کسب درآمد از اینترنت بوده اید؟ آيا سايت و وبلاگی داريد ؟ آيا از کسب درآمد های کم اینترنتی خسته شده ايد ؟ آيا به دنبال راهي جديد براي کسب درآمد های بیشتر از اينترنت هستيد ؟ فصل جديدي از کسب درآمد های مطمئن اینترنتی را با ما تجربه کنید... درآمد هاي واقعی اینترنتی در انتظار شماست , کافيست کد ما را در سايت خود قرار داده و از کسب درآمد از اينترنت نهايت لذت را ببريد... پرداخت روزانه و حداقل مبلغ حساب کاربری شما برای درخواست برداشت 1000 تومان (دارای کد های مخصوص بازدهی بیشتر درآمد)

امیرطاها

مردانگی آنجاست … جایی که .. پسر بچه ای هنگام بازی، برای اینکه دوست فقیرش خوراکی هایش را بخورد ، نقش فروشنده را بازی کرد.