یکی از قسمتهای خوب زندگی من زمانیه که قراره با دخترک بریم تو تختش و کتاب قصه بخونیم و بعد دخترک با یک آوای خاصی آب بخواد و من قبل از اون پیش دستی کنم ادای صداشو دربیارم که مااااااااااامییییییییی من آببببببببب می خوااااااااااااااام و دوتایی با هم بخندیم و بعدشم دوباره با همون آوا اداشو درآرم که مامی پیش من می خوابی؟ و من بخزم تو تختشو سفت بغلش کنم و کلی ببوسمش و با هم بخوابیم تقریبا میشه گفت تو همون 5 دقیقه اول دخترک خوابش می بره و من همچنان نوازشش می کنم و به این فکر می کنم یعنی تا کی به من اجازه میده بخوابونمش و از این قضیه لذت ببرم؟ و از اینکه به همین زودیها روزی خواهد رسید که دو تایی توی تختش جا نخواهیم شد و یا حداقل عارش خواهد اومد که من پیشش بخوابم دلم می گیره !

از کنارش پامیشم و لحافشو مرتب می کنم و در گوشش مثل هرشب با اینکه می دونم خوابه و نمیشنوه یادآور میشم که عاشقشم ولی ایندفعه از اینکه دوست داره پیشش بخوابم ازش تشکر هم می کنم و میام بیرون به امید اینکه فردا هم قراره همین سناریوی دوست داشتنی تکرار میشه .

/ 12 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان دیبا و پرند

سلام دوستم ما هم تا حدودی این موارد رو داریم ولی مامان قصه ما قبل از بچه ها خوابش می بره!!!!!!!!!![چشمک]

شنونده

[لبخند]

آفرین

عزیزم تا موقعی که راهنمایی بره،فرصت داری.تا می تونی لذت ببر[خنده]

پریسا

پسندیدم متنتونو حسابی.خوشم اومد اولین باره به بلاگتون سر میزنم دوست دارم شما هم به سایت فروشگاهیه من سر بزنید اگه دوست داشتید خرید کنید اگه صلاح میدونید ادرس منو بزارید دوستان هم ببینند از همکاریتون ممنونم. www.parsa-shop.net

خانومي

فعلا از حال لذت ببر آینده رو کسی ندیده شاید اون موقع هم خواست که پیشش بخوابی.

صنم

من بچه ای ندارم, من شوهری ندارم , ولی آرزومه این قشنگترین ثانیه زندگی, قصه شبانه گفتن برای نوزادم رو تو آغوش نوزادم به خواب رفتن رو تجربه کنم........[گل]

بهارم

سلام به شماهموطن عزیز.اجازه دارم چندتاسوال ازکیش ازتون بپرسم. مدتی ازغربت خسته شدم وخیال بازگشت به وطن دارم.ازتهران وشلوغیش می هراسم.زیرابه آرامش شهری بدجوری عادت کردم.الان با ویبت آشناشدم ومطلبش به نظرم جالب آمد.زندگی درکیش وآرامش اش.می شه بگی رفاه آنجاچگونه است وموقعیت خریدخانه چی؟ممنون می شم ازلطف شما.

آیسا

وب حالبی داری.عالیه دلنوشته هات. به وب ننم سر بزن خوشحال میشم.[گل]

مریم

سلام.عزیزم وبلاگت خوب بودا.ولی اگه مطلبات کوتاه تر باشه خواننده هات بیشتر میشه