من واقعی

ولی یک چیزی را امسال میدانم ، میدانم که قرار نیست امسال هم مثل سالهای قبل تحمل کنم، امسال در خودم بلوغ فکری بیشتری میبینم ، شاید چون دلم میخواهد، آره دلم میخواد امسال کسانی را که اذیتم میکنند را تحمل نکنم،اینهمه تحملشان کردم چه چیزی عایدم شد؟ عزیزتر شدم؟نه!اصلا امسال برایم مهم نیست که عزیزتر باشم مهم این است که وقتی در جمعشان هستم احساس نکنم عذاب میکشم.دو حالت دارد یا به اشتباهشان در مورد من پی میبرند و احساس غریبگی من به پایان می رسد یا از من بدشان می آید و تکلیفم برای همیشه باهان روشن می شود هرچه باشد از این بلاتکلیفی که باعث میشود خودم احساس حماقتی که در مورد خودم میکنم به پایان برسد.

هیچ چیزی بدتر از این نیست که خودت بدانی احمق نیستی و بدانی دیگران تو را احمق فرض می کنند و تلاشی در این که بفهمانیشان که میفهمی و نجابت میکنی نکنی.

 من امسال قرار است بجای تحمل ! لذت زندگی را ببرم

/ 6 نظر / 11 بازدید
خاتون

خیلی خوبه که تصمیم گرفتی یک سروسامانی به روابطت بدی ولی تدریجی و آرام اینکارو بکن که اطرافیانت راحت تر این تغییر ات رو بپذیرند. امیدوارم در پایان سال نود از این تحول راضی باشی[لبخند]

نهال

تصمیمت جدیه ها خانومی[چشمک]

مامان دیبا و پرند

سلام وستم امیدوارم که در سال جدید سو تفاهمهای اطرافت از بین بره.[قلب]موفق باشی.

نفیسه

منم حسی شبیه به شما رو داشتم. اما به این نتیجه رسیدم که گاهی اوقات افراد اون جمع ارزش اینو ندارن که به ارزشهای من پی ببرند.تلاش برای آدمایی میکنم که ارزش دونستن ارزش های منو داشته باشن.بزار آدمایی که فکر میکنن میفهمن تو حماقت پایان ناپذیرشون بمونن.مهم تویی و آدمایی که برات مهم اند.

حامد

من هم دایی هام خیلی اذیتم میکنم چند بار خواستم همین کارو بکنم خجالت کشیدم

یگانه

می خواستم نظر نذارم ببینم چه حالی میشی لطفا با من کنار بیا خواهشا میگم یادت نره اسمت رو بگی ها گفته باشم