هفتگانه دوهفته ای !

1- همیشه وقتی می دیدم یکی میگه مثلا پنجشنبه ها روز محبوب منه یا چه میدونم یه روز دیگه هفته فکر میکردم که من چه روزی رو دوست دارم ! تازگیا فهمیدم برعکس خیلی ها که اخر هفته رو دوست دارند من اولین روز هفته رو بیشتر دوست دارم شاید چون بعد روز تعطیلیه احساس میکنم انرژی دارم و شارژم .

امروز هم مثل دوهفته پیش که اومدم نوشتم حالم خوبه متوجه شدم که دوسه روز تعطیلی بوده و من حالا که تموم شده پرانرژی ام و به کارام بهتر رسیدگی میکنم.

 

2- توی فی.س بوکم نوشته بودم  آدمها به نظر من سه  دسته اند : سازگار، بیخیال ( دقیقا یادم نمیاد کلمه ای که نوشته بودم) و سرسخت و گفته بودم که نمیدونم جزو چه دسته ای هستم !جالبه دوستانی که از قدیم من رو میشناختن و چند وقتیه ازم بی خبرن گفته بودن سازگارم ولی اونایی که باهام ارتباط دارند نوشته بودن سرسختم ! به این نتیجه رسیدم که انگار از یک دوره گذار رد شده ام!

 

3- یه هفته ای بابا پیشم بود ! خیلی خیلی کیف کردم .اونایی که من رو میشناسن میدونن چقدر بابایی ام و هیچوقت نشده بود توی این دوازده سال متاهلی ام این اتفاق بیفته ! این دوسالی که اینجا هستم هرسه چهارماه یه بار بابا برای سه روز اونم برای برگزاری کلاس اومده بود ولی خیلی هول هولکی رفته بود کلاس و اومده بود خونه و بعد هم تهران ایندفعه عمدا بلیتش رو دوروز زودتر از کلاس و یه روز بعد از کلاس گرفتم و کلی باهاش کیف کردم هرچند با وجود نیروانا خانم کامل نتونستم بابا رو مال خودم بکنم ولی بوی تنش ، صدای دلنشینش ، راه رفتنش رو حسابی حس کردم و لذت بردم( دلم براش تنگ شد یهویی ) فکر کنم به بابا هم خوش گذشت انرژی خاصی داشت ، سعی می کرد ظرفها رو بشوره ،بهم کمک کنه ، بازار هارو بگرده ،شام بریم بیرون و .... کاری که توی تهران عمرا نمی کنه .

 

4- الان میفهمم چرا استادیوم رفتن برای آقایون اینقدر لذت بخشه ،همیشه فکر میکردم آدم حسابیا که نمیرن ( ببخشید البته ) ، اینجا خانمها اجازه دارن برن تماشا و ما دوروز رفتیم تیم محل کار آقای همسر رو تشویق کردیم .آی کیف داد آی کیف داد!

 

5- گلپر جونم مامان شدنت خیلی برام لذت بخش بود عزیزم .مبارکت باشه .میخواستم بهت بزنگم گفتم کمی با نی نی جون باشی و دوره نقاهتت رو بگذرونی بعدا.

 

6- کسی از ویولت ( من و ام اس) خبر نداره ؟ من خیلی وقته نمی تونم وبلاگش رو باز کنم .چند روزه خیلی به یادشم.

 

7- جای دوستان خالی دوروز پشت سرهم با چند تا از دوستان رفتیم دریا ( انگار نه انگار دورتادورمون دریاست از پارسال نرفته بودم !) خیلی انرژی گرفتم خیلی !

/ 8 نظر / 59 بازدید
aytak

من عاشق پنجشنبه هام!! جالبه من هم به خاطر کارای پایان نامم جدیدا خیلی از مسابقات رو از نزدیک دیدم و یه انرژی فوق العادع بهم میده که حد نداره...یه پست هم در موردش نوشته بودم..خوش به حالشون..آرزومه یه بار استادیوم فوتبال رو برم[ناراحت]

لیلیان

منم با وجود اینکه 11 ساله اینجام اما کم دریا می رفتم تو این چند روز تعطیلی حسابی از دریا لذت بردم. جمعه که برم دریا میام پیدات بکنم[ماچ][چشمک]

آفرین

منم وقتی میرم مدرسه شنبه ها رو بیشتر دوست دارم. الان که همه روزهام جمعه است[خمیازه] خدا سایه پر خیر و برکت باعزتشونو روی سرتون نگه داره!

نوشین

سلام امیدوارم همیشه شاد وپرانرژی باشی وبنویسی سلام من رابه ابی دریای جنوب برسان ...............

امیرطاها

سلام دلم برا دریای جنوب تنگ شده مخصوصا غروباش دلتنگشم[منتظر]

Mohammad Ramezani Pour

با سلام به سایت ما نیز سری بزنید شاید مطالبی که میخواهید بدست آورید. جهت آمار بازدید و کسب رتبه با سایت پاتوق شهر تبادل لینک کنید.(وقت چندانی نمی گیرد.) آدرس سایت = http://www.patoghshahr.ir آدرس تبادل لینک = http://www.link.patoghshahr.ir موفق باشید!

jalil

delam bara amoo. Tange kheyli. Tang

شرکت شارژآل

با عرض سلام و وقت بخیر همکار گرامی؛ شما به عنوان یکی از دارندگان 500وبلاگ برتر مد نظر شرکت ما مبنی بر ایجاد فروشگاه کارت شارژ انتخاب شده اید. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های فروش کارت شارژ در اینترنت می باشد که با دعوت از وبلاگ نویسان کوشا و با پشتکار و در اختیار گذاشتن یک فروشگاه کارت شارژ مستقل به مدیران وبلاگ ها این امکان را فراهم می آورد که با فروش هر کارت شارژ در سود فروش آن ها سهیم باشند.قابل ذکر است که تمامی کارت شارژ های موجود در این شرکت در اختیار شما قرار می گیرد و شما با فروش هر کارت شارژ در فروشگاه خود می توانید اقدام به کسب درآمد نمایید. جهت اطلاعات بیشتر و همچنین مشاهده یک فروشگاه تست هر چه زودتر به سایت ما مراجعه فرمایید. با آرزوی موفقیت و شاد کامی از خداوند منان برای شما.