کمد

این روزها یکی از آرزوهای بزرگ و شیرین زندگی من اینه که کاش یه کمد بزرگ فقط و فقط برای خودم داشتم که وقتی میخواستم برم از توش لباس و کفش بردارم از نیم ساعت قبلش دلشوره شلوغی توش و پیدا نکردن اون چیزی که میخوام رو نداشته باشم .

شلوغی کمد به شلختگی ربط نداره وقتی کمدت رو با یه نفر دیگه شریک باشی خودتوتم یه عالمه لباس داشته باشین تازه مجبور بشی از این کمد برای نگهداری کفش و کیفهات و لباسهای زمستونی و تابستونی و مهمونی و تو خونه ای ات و کتابهای درسی ات و ....استفاده کنی اون وقت تو هم مثل من یه همچین آرزویی خواهی داشت.

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهسا

سلام،من با یه کمد اختصاصی کمبود جا دارم چه برسه به تو که کمدت مشترکه،از بین خاطراتت خاطره ی عروسیه دختر پسر عموت رو خوندم خیلی ناراحت شدم برداشتی که من کردم این بود که پسرعموت فوت شده اگر اینجوره خدا بیامرزه،لینکت کردم چون میخوام همشو بخونم،خوشحال میشم به کلبه ی نوساز منم سر بزنی خدانگهدارت

آرزو مامان آرش

سلام خوبی؟ انشاءالله خیلی زود زود زود به آرزوی قلبیت برسی [ماچ]

مامان دیبا و پرند

سلام دوستم فقط همینهاست؟؟اونوقت رختخوابهای اضافه رو پس کجا گذاشتی؟؟؟؟[گریه]

آزاده

درکت میکنم. من هم بعد از خونه اولمون، هرجا دنبال خونه ميگردم اولين چيزي كه چك ميكنم كمده بعدش تراس.[نیشخند]

نسرین

تقریبن هم قیمت ایرانه عزیزم / چه از این جیب / چه از اون یکی . بهرحال ممنون

سارا

آخ آی تک دقیقا حرف دل منو زدی!! یعنی چی که واسه خونه فقط یک کمد دیوار فسقلی میذارن[نگران] ما که کلی از لباسهامون خونه مامانهاست و هر وقت عروسی چیزی باشه باید در به در بگردیم ببینیم فلان لباس خونه کی و احیانا تو کدوم چمدون هستش... خیلی سخته!

شنونده

[خنده]