من و دلنوشته هام

این روزهای آروم و بی دغدغه
نویسنده : آي تك - ساعت ۱:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/٢۱
 

هیچ چیزی در حال حاضر برام از وضعیت موجود لذت بخش تر نیست ، خونه تمیزه عین دسته گل،امتحانامو به نحو مطلوبی تمومشون کردم، مهمونهای تولد دخملی رو تقریبا دعوتشون کردم، اون کفش قرمزی که الان یه هفته است میگردم تا برای دخترک بخرمش خریدم و خلاصه تقریبا برنامه هام داره رو روال خوبی پیش میره و الانم که با hype   محبوب به دست پای لپ تاپ نشستم و دارم با لذت و بدون دغدغه وبلاگ خونی میکنم.

وای که چقدر بی دغدغه گی حتی اگه در حد تموم شدن امتحانا یا حتی در حد پیدا کردن کفش قرمز باشه چقدر لذت بخشه.

اصلا اصلا این گرما اذیتم نمی کنه یعنی راستش اینقدر که آستانه تحملم در مورد گرما بالاست در مورد سرما بی طاقتم هرچند با دو نفر آدم فوق العاده گرمایی زندگی میکنم که این روزها شاید زیادی نق بزنن .

اینقدر احساس آرامش دارم که من غیر فوتبالی نشستم آخرین شب جام جهانی رو تا تهش دیدم و کلی ذوق کردم که اسپانیا برد نمیدونم چرا ولی تنهایی نشستم تا سه صبح فوتبال دیدم و لذت بردم چون خیالم از صبح راحت بود که میتونم تا لنگ ظهر بخوابم و دقیقا هم تا لنگ ظهر خوابیدم.

این روزها خیلی دلم میخواد فقط زندگی بدون برنامه ریزی داشته باشم! اصلا دلم نمیخواد مثل همیشه هرروزم با روز قبلم فرق کنه میگما ولی اصلا اینجوری نمیشه و ناخودآگاه هرروزم با روز قبلم فرق میکنه ولی شدیدا دلم روزمرگی میخواد.

این روزها فقط دلم میخواد فیلم ببینم و تخته بازی کنم و قربون صدقه اعضای خانواده برم و صد البته hype بخورم .

 

 

 

 

 

پ.ن1: میدونم کمی تنبلم توی جواب دادن به کامنتها ولی این رو نذارین به حساب کلاس گذاشتن و کم محلی که من همه تون رو دوست دارم .

پ.ن2: شنونده عزیز منم خیلی خیلی دلم برات تنگ شده کاش میتونستی یه سر بیای تا همدیگرو ببینیم .

پ.ن3: ستاره عزیزم من هیچ ایمیل و آدرس وبلاگی نداشتم که جوابت رو بدم عزیزم ولی اگه در مورد کلاس موسیقی دخترک بدونی راستش ما از دو سال و نیمگی دخترک گذاشتیمش توی مهدکودکش بره کلاس ارف و بلز که دیدیم علاقه نشون میده البته یه حس مادرو پدرانه بهمون ثابت کرده بود که دخترک از نوزادی گوش خوبی برای موسیقی داره در هرصورت از سه سال و نیمگی به بعد جایی رو پیدا کردیم که پیانو بصورت خصوصی توی آموزشگاه تدریس کنه و الحق که راضی بودیم هم ما و هم خودش هم استادش هنوزم میره اونجا و هرچند مثل یه بچه ده ساله پیشرفت نمیکنه ولی ما هم اصراری نداریم و نیتمون فقط اینه که بدونه موسیقی مهمه براش و اینکه کاملا آشنا بشه و علاقمند تا الانم مشکلی نداشتیم بازم اگه اطلاعات دیگه مدنظرت بود یه آدرسی چیزی بده تا بیشتر توضیح بدم بهت عزیزم بازم ببخشید که دیر شد

پ.ن4: آقا جون یکی بیاد یه سایتی آدرسی چیزی برای آپلود عکس به من معرفی کنه مردم بخدا  از بس همه شون بسته شدن