من و دلنوشته هام

این روزها چی مهمه چی مهم نیست
نویسنده : آي تك - ساعت ٤:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۳/٢٠
 

مهم نیست قراره جمعه کی برنده بشه چون  از نظر من هرکدوم که برنده بشن یه سری خط مشی ها بهشون دیکته خواهد شد که انجامش بدن، مهم اینه که این روزها مردم خوشحالند چیزی که توی ممکلت ما کمرنگ شده بود

 

مهم نیست که درصد بالایی از مردم این روزها جو گیرند چون بهانه ای گیر آوردند که خوش بگذرونند ،مهم اینه که خیلی از همینایی که خوش میگذرونند نمی دونند که از شنبه به بعد قراره چه بلایی سر خوش گذرونها بیاد.

 

مهم نیست که این روزها ترافیک بالای شهر باعث تفریح همه از جمله خود من شده ،‌مهم اینه که اونی که توی آمبولانس داره جون میده و راننده اش توی سر خودش داره میزنه وجدانت رو درد نمیاره .

 

مهم نیست که یه سری سبزند و یه سری قرمز و یه سری آبی و ... مهم اینه که وقتی از کنار یکی که روبانه سبز بسته رد میشی میشنوی که بابا با اینا که هستی بیشتر حال میده من که اصلا رای نمیدم.

 

مهم نیست که این روزها تا 4 صبح خیابون ها جای سوزن انداختن نداره ،‌مهم اینه که متوجه شدی مردم ما راه تبلیغات سی.یا.سی رو بلد نیستند و میخوان با متلک گفتن به طرف مقابل از کاندیدای خودشون دفاع کنند.

 

مهم نیست که برات اس ام اس اومده که با خودت خودکا ر ببر خودکارهایی اومده که پاک میشن ، مهم اینه که اگه قراره بشه میشه

 

مهم نیست تو چی میگی ،‌مهم اینه که مردم هم نمی دونن چی دارند میگن

 

مهم نیست که این روش افسوس خوردن داره ،‌مهم اینه که همینی که میبینی نشون دهنده مردم مملکت توئه

 

مهم نیست که هنوز موندی که چرا مردم سنگ فلانی رو به سینه میزنن در حالیکه یک نفر در مورد اهداف اون فلانی حرفی نمیزنه و دفاعشون از فلانی کوبوندن اون یکیه ،‌مهم اینه که هرکی قراره رای بیاره میاره

 

مهم می دونی چیه؟

مهم اینه که دستشون درد نکنه دو هفته خوبی بود حداقل عقده های این چند ساله خالی شد و زدیم و رقصیدیم .

از شنبه هرکی رئیس جمهور بشه کاسه کوزه ها جمع میشه تا انتخابات بعدی

مهم اینه که من جو گیر نشدم و نگاه کردم و توی فکرم یکی شون رو که به نظرم منطقی تر اومد رو انتخاب کردم ،‌کاری ندارم کی قراره رای بیاره ، سکته هم نخواهم زد اگه فلانی رای نیاره فقط میرم رای ام رو میدم ،‌نه برای کوبوندن اون یکی یا باَلا بردن این یکی ، به کسی رای میدم که بین این 4 تا قابل انتخاب کردن تره البته از نظر خودم ،اگر هم برنده نشد ناراحت نمیشم میدونم که هر چهار تاشون قراره یه بلا سرمون بیارن پس من به کسی که می پسندمش رای میدم نه کسی که قراره رای اون یکی رو بشکنه یا باعث رای نیاوردن فلانی بشه.