من و دلنوشته هام

تولدم مبارک
نویسنده : آي تك - ساعت ٦:٠٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۳/۱٥
 

میخواستم یه پست در مورد تولد 32 سالگی ام بنویسم کنجکاو شدم برم پست پارسالم رو ببینم و بدونم پارسال یه همچین روزی چه حسی داشتم، خوشحالم که باز هم همون حس بزرگ نشدن رو توی خودم دارم ،هنوز فکر میکنم بچه ام ، ولی امسال یه حس دیگه هم بهم اضافه شده

پارسال این موقع هنوز تنش های بعد از سرکار نرفتنم باهام بود ولی امسال آرومترم ،امسال حسم به مراتب بهتر و شیرین تر از پارساله چرا که دیگه یاد گرفتم که چه جوری مسائل مالی رو هندل کنم و این خودش موفقیت بزرگیه

امسال یاد گرفتم که کمیت مهم نیست کیفیت مهمه ،‌خیلی ها رو دورو بر خودم میبینم که زن و شوهر دارند صبح تا شب جون می کنند ولی باز هم مشکل مالی دارند و یا بر عکس خانواده هایی رو دیدم که فقط یک نفر کار می کنه ولی هرروز پیشرفت می کنند شاید تا پارسال وقتی یه همچین چیزی رو می دیدم تعجب می کردم ولی الان می فهمم که این درایته که زندگی رو پیش میبره نه عدد و رقمهایی که به حساب خانواده واریز میشه وفهمیدن این مطلب برای من حکم درس 31 سالگی ام بود.

پارسال رو طوری گذروندم که کسی متوجه نشد من با چه وضعی زندگیم رو چرخوندم حتی آقای همسر که نزدیکترین فرد زندگیم بوده و هست چه بسا زمانهایی بود که با کمترین امکانات بهترین غذا رو جلوشون گذاشتم ،‌با کمترین امکانات قسط خونه رو دادم( حتی موفق تر از قبل که سرکار میرفتم) ، کادوهایی رو که وظیفه مون بوده به بهترین نحو ممکن دادیم ،و. و . و ....

یه چیز دیگه رو هم فهمیدم ،‌تا پارسال وقت نداشتم به خودم و اطرافیانم فکر کنم ،‌امسال وقت بیشتری داشتم الان می تونم مدعی باشم که حداقل اطرافیان نزدیکم رو بهتر شناختم ،‌دیگه می دونم کی واقعا عاشقمه ، کی از ته دل برام مایه می ذاره ،‌کی فقط حفظ ظاهرمیکنه ، کی الکی بهم لبخند میزنه ،‌رو محبت چه کسی میتونم خالصانه حساب باز کنم و به چه کسی میتونم خالصانه عشق بدهم ،‌لپ کلام خیلی ها رو بهتر شناختم که توی اون سالهای گرفتاریم کمتر وقت این کار رو داشتم.

از همه مهمتر اینکه پارسال به معنای واقعا در کنار دخترک خوش گذروندم و به آرزوم رسیدم .

امسال احساس میکنم عاشقتر از قبل هستم چون وقت این رو داشتم که به عشق فکر کنم ،‌می تونم مدعی باشم که بیشتر از قبل عاشق آقای همسر و مادر و خواهر و دخترک و.... هستم .

برای سال 32 ام زندگیم هم برنامه ام اینه که حالا که شناختم رفته بالا ، قدرت احساسی ام رو هم ببرم بالا که اگه کسی رو دوست دارم بیشتر بهش محبت کنم و حتی اگه کسی آزارم میده به راحتی عنوانش کنم میدونم سخته ولی فکر کنم یه مرحله از رشد هرکسی محسوب میشه.

برای سال 32 ام زندگیم برای خودم آرزوی پیشرفت دارم پیشرفت از نوع مالی و تحصیلی و روابطی

فکر کنم هرکسی میتونه سالی یه بار برای فقط خود خودش آرزوی داشته باشه نه؟

31 سالگی مرسی که پخته ترم کردی

32 سالگی خوش اومدی می خواستم ازت خواهش کنم امسالم رو هم مثل پارسال پر از درس بکن ، میخواستم ازت خواهش کنم من رو مثل پارسال درگیر کن دلم میخواد مثل پارسال وقت برای سرخاراندن نداشته باشم ولی در عین حال از لحظه لحظه اش لذت ببرم .